Wholesale SS6001-N95 Disposable Particulate Respirator Manufacturers and Suppliers | Shining Star

SS6001-N95 Flakshëm grimcave respirator

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit: N95 Flakshëm grimcave respirator
 • Markë: Shining Star
 • Modeli: SS6001-N95
 • Veshur Style: shirit dekorativ
 • Ngjyra: e Bardhë
 • Materiali: poliestër, Electric Static Meltblown
 • Me Valve: Nr
 • Standardi: NIOSH N95, TC-84A-8125
 • Paketimi: 20PCS / BAG / BOX, 12BOX / CTN
 • Detail Product

  Etiketat e produkteve

  Këto maska ​​janë në përputhje me USA NIOSH 42 CFR 84 kërkesë dhe për qëllim të përdoret për mbrojtjen nga grimcat aerosole lirë të naftës; kufizime përdorimi kohor mund të zbatohet. Ata janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe të ketë një të butë dhe sipërfaqe të rehatshme brendshme me pjesëzën hundore rregullueshme dhe shirit dekorativ siguruar për një përshtatje të duhur. Ka një rezistencë të ulët të frymëmarrjes për të rritur komoditetin e punës.

  Për përdorim kundër grimcave Aerosols lirë të naftës

  Produkt karakteristike:

  Thithja Rezistenca Delta P (85LPM +  1LPM): < 20 mmH2O

  Tym Rezistenca Delta P (85LPM +  1LPM): < 25mmH2O

  Efikasiteti i Filtrimit: > 95% për grimcave në ajër të 0.3micron

  Shirit dekorativ Pull Forca: 20N / 10s


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!